مسافر تبریز

این نرم افزار به سفارش سازمان توسعه گردشگریشهرداری تبریز جهت معرفی شایسته عناصرگردشگری شهر تبریز طراحی شد، که از مهمترینقابلیت های آن ارائه اطلاعات جامع در مورد آثار فرهنگی، تاریخی، گردشگری، امدادی، رفاهی در سطح شهر تبریز می باشد.

 

گروه برنامه نویسی پروسس با بهره گیری از تیم طراحی و برنامه نویسی حرفه ای خود در سال 93 با همکاری واحد پژوهش، تحقیقات وفناوری سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با توکل به خداوند متعال اقدام به تولید اپلیکیشن جامع گردشگری کلانشهر تبریز نمود. این نرم افزار  علاوه بر اطلاعات مکانی توضیحات دقیقی از تمامی بناهای تاریخی و تفریحی در سطح شهر را ارائه می دهد که با استفاده از نقشه های هوایی و فناوری GPS  می توانید با نزدیک ترین مسیر به آنها دسترسی پیدا کنید . جدا از این امکانات برنامه ، موارد زیادی که هر گردشگر باید از یک شهر داشته باشد در این برنامه جمع آوری شده تا عاملی برای لذت بردن مسافران از سفر به شهر تبریز شود که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود.

 

لیست مکان های تاریخی و گردشگری

لیست  انواع سوغات و صنایع دستی

اطلاعات حمل و نقلی داخل شهری و برون شهری

اطلاعات پرواز لحظه ای فرودگاه تبریز

اطلاعات مراکز درمانی و داروخانه ها

لیست هتل ها و مراکز اقامتی

لیست مراکز تفریحی و رستوران ها

 

 برای دانلود برنامه روی آیکون برنامه کلیک کنید یا توسط بارکدخوان برنامه را دانلود کنید.

 

 

 

تماس با پروسس

جهت دریافت اطلاعات و سفارش برنامه با ما در ارتباط باشید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 4167 330 0413

 0639 223 0936

فعالیت های پروسس

اهداف تیم پروسس

 تیم پروسس با بهره گیری از تیم برنامه نویسی و طراحی حرفه ای شروع به کار کرد و اهداف خود را جهت تولید برنامه های پر محتوا دنبال میکند

گروه برنامه نویسی پروسس

Scroll to Top